EŞYA DEPOLAMA

EŞYA DEPOLAMA

EŞYA DEPOLAMA

Depolama Hizmeti

Doğuş Evden Eve Nakliyat olarak, eşya depolama sistemimiz de mevcut, Evinize sığmayan veya uzun süre sağlıklı bir şekilde muhafaza etmek istediğiniz kısmi, parça veya kentsel dönüşüm çerçevesinde tüm eşyalarınızı güvenle depolarımızda güvence altına almak mümkün. Bunun için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Size Zamandan ve Yerden Tasarruf

Eşyalarınızın depoda çok fazla yer tutmaması ve m3 hacmini düşürmek için demonte olabilecek tüm mobilya ve aksamlarını söküp hacmini minimize etmektedir, veya daha fazla boyutlarda seçim yapabilirsiniz. DOĞUŞ NAKLİYAT DEPO siz değerli müşterilerine sunduğu bu tasarruf sistemi ile ambalaj ve paketleme yaparak depolanacak eşyanın hacmini düşürür ve sizin belirlediğiniz zaman zarfı içerisinde eşyalarınızı istediğiniz yerden alır ve hızlı bir şekilde depolarımıza yerleştirir. Buda size hacimden ve zamandan tasarruf sağlar.

Ekonomik Olarak Tasarruf

Herkesin bütçesine göre İndirim! Bir üst paragrafta belirttiğimiz gibi, hacimden tasarruf sağlandıktan sonra DOĞUŞ NAKLİYAT DEPOLARI Hizmetlerimizden her kesim faydalansın diye genel fiyat uygulamalarından özel indirimler esas alınmaktadır..

Müşteri Özeline Saygı ve Gizlilik

Kişisel veya özel, eşyalarınızın DOĞUŞ NAKLİYAT DEPOLARINDA kesinlikle özel ambalaj ve son derece güvenli tutulması katı kurallarından biridir. Eşyalarınızın DEPOLARIMIZDA güvende ve emniyette olduğundan KESİNLİKLE EMİN OLABİLİRSİNİZ

Depolarımızı istediğiniz an kontrol edebilirsiniz

DOĞUŞ NAKLİYAT DEPOLARINI istediğiniz zaman kontrol veya güncelleme yapabilirsiniz; Bir çok müşterimiz, Gereksinim duyduğu an istediği özel veya genel eşyalarını DEPO dan alabilir veya ekleyebilir (Eşyalarınızı önceden randevu alarak istediğiniz eşyalarınızda ve deponuzda güncelleme yapabilirsiniz..)

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.