EV ve OFİS TAŞIMACILIĞI

EV ve OFİS TAŞIMACILIĞI

EV ve OFİS TAŞIMACILIĞI

DOĞUŞ ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE ve OFİS TAŞIMACILIĞI

Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat ile taşınmak düzenli bir planlama yapılmadığı takdirde çok sancılı geçecek bir süreci de beraberinde getirebilir. Vücut yorgunluğuna eklenen zihinsel ve ruhsal yorgunlukların taşınma sürecini, sorunlarla boğuşmak zorunda kalacağınız bir zaman dilimi haline getirmemesi için yapmanız gereken en önemli konu bir ” taşınma planı ” oluşturmaktır.

Taşınma planınızı hazırlarken kuşkusuz en çok dikkat etmeniz gereken konu, aradığınız özelliklerde bir Nakliye firması bulabilmektir.

Peki, Evden eve nakliye firması seçerken ne gibi özelliklere dikkat edilmelidir?

 1. Öncelikle evden eve nakliyat firmasının deneyimli olup olmamasına bir göz atın. Firmanın  hakkında gerçekçi bilgiler edinin.
 2. Seçtiğiniz evden eve nakliye firması ile yüz yüze bir görüşme talep edin, Mümkünse iş yerini ziyaret edin,
 3. Telefonda nakliye fiyatı hakkında net rakamlar veren firmalardan uzak durun.
 4. Net bir fiyat verebilmek için nakliye firmasından bir görevlinin gelip eşyalarınızı görmesi sağlayın. Taşıyacakları eşyaları görmek isteyecek bir nakliye firması işini ciddiye alan bir firmadır.
 5. Şehir içi veya Şehirler arası taşınmalarda illede evinize yakın bir firma olması gerekmiyor Şehirler arası taşımalarda fiyat fark eder ancak Şehir içinde fark etmez  Bu taşınmanın maliyetinden çok Ciddi bir Firma bulmanız daha önemli.
 • Seçtiğiniz firma ile bir taşınma sözleşmesi imzalayın, özel durumlarınız varsa bunları maddeler halinde sözleşmeye ekleyin, taşınma sözleşmesine taşıma yapacak aracın plakasını yazdırın ve firma yetkilisine sözleşmeyi imzalatın.  Şehirler arası taşınmalarda, eşya teslim tarihini de sözleşmeye eklemeniz gerekir.
 • Nakliyat firmasından beklentilerinizi, istediklerinizi net bir şekilde ifade edin. Daha sonra hoş olmayan sürprizler yaşamamak için bütün detayları ilk etapta konuşmak çok daha sağlıklı bir tutum olacaktır.
 •  Anlaştığınız evden eve nakliyat firmaları kendi bünyesinde, Deneyimli mobilyacı gibi personeli olup olmadığını hangi durumlarda bu hizmetleri verebileceklerini öğrenin.
 • Nakliye firmasına ait bütün iletişim bilgilerinin doğruluğundan emin olun. Sonuçta tüm eşyanızı bu firmaya emanet edeceksiniz güven vermeyen firmalardan uzak durun. Şehirler arası evden eve taşımacılık argümanında her zaman iyi birer hizmet vermek bizim güvenimizdir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası  evden eve nakliyat fiyatları hesaplama tablomuzu dikkatlice inceleyiniz. Kamyon nakliye km fiyatı 2021 tablosunu son derece titizlikle hazırladık. Bu tablodadaki ücretlerin değişiklik gösterdiği durumlar mevcuttur. Bunlar ise; kat durumu (mobil asansör kurulup kurulmayacağı veya bina içi asansör durumu) ve uzaklık durumudur. Tabloyu görmek için TIKLAYIN

İyi Bir Evden Eve Nakliyat Firmasında Olması Gerekenler ?

İyi bir nakliyat firması olmak için önce dürüstlük ve güven sonra işinde uzman olması gereken iyi bir ekip yeterlidir. Doğuş Nakliyat olarak bu ilkeler bizde ziyadesiyle kendimizden mevcut 25 yılı aşkın deneyimimizle işinde ehil bir Firmayız.

Kurumsal Evden Eve Nakliyat firmaları

Kurumsal evden eve nakliyat firmaları ile şehirler arası nakliyat için tüm koşulları size sunuyoruz. Evim en iyi şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti ile yapılsın diyorsanız bizi arayın ve size uygun şartlar ve koşullar ile iyi bir sonu olan taşınma süreci sunalım.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır?

Şehir içi ile şehirler arası hizmetini bir birinden ayırt etmek lazım. Uzaktan belki aynı gözükebilir ama arasında çok fark var. Küçük bir örnekle bile anlaşılıyor eşyalarınızı toplayan arkadaşlarla yeni eve yerleştiren aynı olmuyor.

Genelikle bizim buna çözümümüz usta elamanın araç üstünde seyahat edip tekrar eşyaları kurmasıdır. Şehirler arası nakliye ücretlerine dikkat ediniz! Sahte firmalara paranızı kaptırmayınız! Şehirler arası ev taşıma fiyatlarında evin oda sayısına göre şekillenmesi gerekmektedir.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti çok aşamalı bir süreçtir kısaca açıklamak gerekirse bir ilden başka bir ile güvenli hasarsız ve zamanında taşınmadan geçer.

 1. Eşyalarınızın ilk önce sigortası yapılır (kaza durumunda geçerli)
 2. Ekibimiz belirlediğimiz gün ve saate gelir genelde 1 saat erken gelip kahvaltı yapılır
 3. Eşyalarınızın hasar görmesini en aza indirmek için ilk önce streç sonra hava naylonlu patpat ile sarılır
 4. Sökülmesi gereken eşyalarınız sökülür(dolaplar, avizeler gibi)
 5. Toplanması gereken ufak tefek eşyalar toplanır koliler içine güzelce yerleştirilir ve kolilere hangi odaya ait oldukları yazılır
 6. Eşyalarınızın toplanması bittikten sonra özenle araçlarımıza taşınır
 7. Belirlediğimiz gün ve saatte gelip eşyalarınızın boşaltması yapılır

Şehirler arası  Evden Eve Nakliyat Fiyatları Belirlenirken Nelere Dikkat Edilir?

Şehirler arası ev eşyaları taşıma fiyatları aslında bir bakıma kur gibi bir yükselir bir iner biz buna yaz kış sezonu diyoruz. Bir bakıma yazları tayin dönemlerinde polis, asker, doktor, öğretmen ve tüm kamu personellerinin özellikle şehirler arası – nakliyat fiyatları  veya ile doğrudan orantılı etkisi vardır.

Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Fiyatı ?

Fiyat konusunda  anlaşacağınızı  firma ile pazarlık yapın ama yapacağınız pazarlık fiyat farkına sebep olması ki kalite çizgisinin altına düşmesin alacağınız hizmette eksiklikler olmasın doğru orantıda tekliflerde bulunun.

Şehirler arası Eşya Depolama nedir ?

Şehirler arası eşya depolama iller arası bir eşyanın alındığı yer ile gittiği yerdeki durumu eğer depolama ile ilgili durumda ise buna iller arası depolama denir.

Şimdilik sadece İstanbul da  eşya depolama hizmeti vermekteyiz eğer ihtiyaç olursa bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tayin olduğunuzda fazla eşyanızı depolama yapabiliriz.

Tayin dönemi gittiğiniz yere eşyalarım hassas veya yıpranmasın diyorsanız en uygunu depolama yaptırmanız.

Daha detaylı bilgi istiyorsanız depolama için www.dogusevdenevenakliyat.com/hizmet-depolama-hizmeti-1.html web sitemizi ziyaret edebilir ve fiyatları inceleyebilirsiniz. Kamu personeli %20 indirimlidir.

Şehirler arası İstanbul Nakliyat Şirketlerinde Müşteri Memnuniyeti

İstanbul Tüm Türkiye'nin ticaretinin kalbidir demek her halde abartı olmaz. Ortalama 15 ile 20 milyon nüfusa sahip olması ve kamu personellerinin tayinlerini özellikle bu bölgelere istemesi yaşam koşulları etki etmiyor değil.

Bu durumda şehirler arası nakliyat İstanbul kelimesi bize çok taşınmanın ve tayin olan kamu personellerinin dönemsel taşınma ihtiyaçlarını bize hizmet için yol göstermekte bazen öyle dönemler oluyor ki araç ve personel yetiştirmekte zorlanıyoruz. İstanbul gibi bir şehirde nakliye firması ararken sabırla ve özenle firma seçmek gerekir.

 İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetiniz kaç günde içinde yapılıyor?

Şehirler arası nakliyat hizmetini 3 veya 4 gün içinde gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda özel hizmet olarak iller arası nakliye hizmetini 300 km altında ise aynı gün teslim ediyoruz.

Şehirler arası için kaç gün önceden randevu almak gerekiyor?

Şehirler arası nakliye için en az 5 gün önceden aramanız gerekir. Eşyaların iyi ve organize şekilde taşınması için arada 3 iş günü olması daha sağlıklı bir süreç oluşmasını sağlamaktadır.

Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Öncelikle eşyaların ne kadar ve kaç oda olduğu kat sayısı taşıma yapılacak binaya aracın yanaşıp yanaşmadığı artı km hesap edilerek en uygun fiyat listesi çıkacaktır Ortalama fiyat  almak için direkt veya whatsapp hattımız olan 0532 455 1347 nolu telefonu kullanın.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.